Biomechanická obuv s biomechanickou aktivní stélkou J Hanák R®,
unikátní objev Josefa Hanáka, je revolučním vynálezem v obuvnictví
s uděleným patentem!


Biomechanická aktivní stélka plně respektuje lidské chodidlo po stránce morfologie, biomechaniky
i jeho funkce a dokonale nám nahradila přírodní podloží!

Preventivně zajišťuje dobrý zdravotní stav člověka
a jeho mobilitu až do konce života …

 

Příčina všech zdravotních problémů je na chodidle!

Chcete-li být zdraví, zajistěte biomechanické aktivní stélky pod chodidly
od rána do večera v každé obuvi!

Všichni dobře víme, že každý dům musí mít pevné a stabilní základy, aby nepraskaly zdi a nebyly problémy se statikou. Základy pro náš „domeček z kostí“ jsou naše chodidla. Pokud nezajistíme správnou podložku pod chodidly, vznikají deformace a ty potom způsobují spoustu zdravotních problémů nejen pohybového aparátu. Dobře se podívejte na své nohy, zaslouží si vaši pozornost! A pokud máte kladívkové prsty, propadlé klenby, vbočené palce a máte sešlapané podpatky u obuvi, potom se nemůžete divit, že máte problémy s klouby, s páteří, bolesti v zádech, otoky a křečové žíly, nebo vás trápí migrény!

Biomechanická aktivní stélka,s důlkem pod kloubem palce a se snížením v patní části chodidla, je ta správná podložka pod chodidly, která nám plně nahradila přirozenou chůzi naboso v přírodě. Chcete-li se zbavit natrvalo svých zdravotních problémů, je nutné mít neustále v každé obuvi tuto anatomickou stélku. Nelze ji kombinovat s jinými vložkami v obuvi! Nedoporučuje se chodit doma bosky po linu, koberci, dlažbě či plovoucí podlaze!
Jen tak zabráníme zploštění chodidla a jen tak se mohou opět vytvořit správné nožní klenby, doosit paty, zvertikalizovat další klouby a poté srovnat celá páteř, ramena a hlava.

….více na boty hanák